Turinys
Skaitote:

„Serverio nustatymų“ redagavimui eikite į meniu Sistema -> Nustatymai ir spauskite Redaguoti. Spauskite ant kortelės su pavadinimu „Serveris“

Nustatymai - Serveris

  1. „Techninio aptarnavimo režimas” – pradėjus naudotis el. parduotuve ir kuriant naujas kategorijas, redaguojant informacinius puslapius, prekes patartina įjungti šį režimą į Taip. Kai užbaigsite administruoti visą pagrindinę informaciją išjunkite šį režimą. Kol jis yra įjungtas parduotuvė nerodo jokių kitų puslapių išskyrus pradinį su pranešimu apie vykdomus administravimo darbus. Svarbu yra tai, kad tech. aptarnavimo metu esant prisijungus kaip administratoriui svetainė bus matoma kaip veikianti iki tol kol atsijungsite iš administravimo aplinkos.
  2. „Naudoti SEO URL” – paleidus parduotuvę visada reikia įjungti šį režimą į Taip.
  3. „Pateikiamų rezultatų kompresija”nekeiskite šio įvedimo laukelio ir palikite jo reikšmę lygią „0„;
  4. „Naudoti SSL” – šiuolaikiniame pasaulyje svetainė be SSL yra žymima kaip nepatikima ir perduodanti duomenis nesaugiu nešifruotu būdu. Todėl šis pasirinkimas VISADA turi būti įjungtas į Taip.
  5. „Šifravimo raktas” – tai sugeneruotas kodas, kurio pagalba šifruojami perduodami užsakymo duomenis. Tą kodą reikia pakeisti į panašų ir tokį pat sudėtingą kodą.
Ar informacija buvo naudinga?
Kaip galėtume patobulinti straipsnį?
Please submit the reason for your vote so that we can improve the article.