Naudotojo gidas

Turinys

Akcijų Generavimas

Skaitote:

Akcijų ir Nuolaidų Generavimas

Šiuolaikiniame pasaulyje jau nebeįmanoma įsivaizduoti parduotuvės, kurioje nebūtų prekių be akcijų ir nuolaidų. Visų akcijų ir nuolaidų administravimas užima begalę laiko ir jėgų. Reikia nuolatos stebėti, kada pas tiekėją pasibaigia akcijos ir kada vėl jos yra suteikiamos ir tada redaguoti kiekvieną prekę individualiai..

Todėl mes ir sukūrėme Jums labai patogų ir funkcionalų modulį su, kurio pagalba galėsite automatizuotai valdyti tuo pačiu metu didelio prekių skaičiaus akcijas ir nuolaidas. Taip taupydami savo laiką darbui su klientais ir kitai veiklai.

Akcijų ir nuolaidų kūrimo darbo pradžia prasideda nuo norimų keisti prekių filtravimo.

Filtravimo funkcionalumas apima daugybę įvedimo ir pasirinkimo laukelių kas ir suteikia galimybę filtruoti būtent tas prekes, kurioms iš karto ir galėsite sukurti akcijas, nuolaidas arba pašalinti senas ir jau nebegaliojančias.

Norint administruoti Akcijų / Nuolaidų Generavimą eikite čia: Marketingas → Akcijų Generavimas.

Norimų atnaujinti prekių filtravimo pasirinkimai:

Instrukcijos:

Prekės Pavadinimas: jo pagalba galite filtruoti norimas prekes įvesdami pilną norimos prekės pavadinimą arba tik dalį pavadinimo (paieška įvesto teksto atliekama nuo bet kurios pavadinimo vietos) ir tokiu du bus surastos visos panašaus pavadinimo prekės.

Prekės Kodas: jo pagalba galite ieškoti vienos prekės su tiksliai pateikiamu kodu, arba nurodykite tik dalį kodo, kuris leis surasti visas prekes su panašiu prekės kodu.

Kategorijos: prekių paieška bus vykdoma pagal pasirinktas kategorijas. Tai labai patogus paieškos būdas ir dažniausiai tai ir bus svarbiausias kriterijus atliekant prekių paiešką.

Gamintojai: galite nurodyti, kokių gamintojų prekių ieškoti.

Žemiau eina visa eilė papildomų filtravimo laukelių, kurių pagalba galėsite dar labiau patikslinti norimų prekių paiešką.

Filtravimo pasirinkimai ir puslapiavimas:

Šiame skyriuje galėsite patogiai atlikti surastų prekių patikrinimą peržiūrint jų pavadinimus ir prekių kodus ir įsitikinti ar tai ir yra būtent tos prekės, kurioms ir norite sukurti ar pašalinti senas akcijas ar nuolaidas.

SVARBU: jei surastų prekių kiekis yra didesnis nei 500, tada turite galimybę pasirinkti sekantį puslapį tarkime psl., nr 2 ir vėl spausdami mygtuką Filtruoti prekes vėl peržvelkite ar tai būtent tos prekės kurių ir norite.

Prekių atnaujinimas:

Tai yra svarbiausias akcijų ir nuolaidų suteikimo ir senų nebegaliojančių pašalinimo forma.

Norėdami sukurti naują Nuolaidą ar Akciją atitinkamai ir spauskite mygtuką Sukurti Nuolaidą ar Sukurti Akciją.

Sukurti Akciją.

Kai tik paspausite mygtuką, bus parodomi laukeliai, kurių pagalba galėsite suvesti naujos Akcijos ar Nuolaidos duomenis. Labai patogu yra tai, kad galite keletą kartų spausti mygtuką Sukurti nuolaidą ar akciją ir suvesti iš karto keletą jų nurodydami skirtingas pradžios ir pabaigos datas. Tada jos automatiškai bus aktyvuojamos ir deaktyvuojamos tomis dienomis, kurios ir bus nurodytos.

Jei kurdami Akciją ar Nuolaidą persigalvosite galite spausti mygtuką Pašalinti ir įvedimo laukeliai bus pašalinti.

Klientų Grupė: Kurdami galite pasirinkti tikslią klientų grupę, kuriai ir norite, kad Akcija ar Nuolaida galiotų.

Kiekis: Jis skirtas tik kuriant Nuolaidas ir čia reikia nurodyti reikiamą pirkti prekių Kiekį, kad ši Nuolaida būtų suteikiama.

Kainos tipas ir Reikšmė:

  • Nurodoma tiksli kaina – čia galite nurodyti tikslią kainą, kuris bus priskirta Akcijai ar Nuolaida. Tai rečiau naudojamas pasirinkimas ir dažniau naudojami kiti 2 pasirinkimai;

  • Atimti iš prekės kainos – čia galite nurodyti tikslų skaičių, kuris bus atimamas iš pagrindinės prekės kainos ir gautas rezultatas bus priskiriamas Akcijai ar Nuolaida;

  • Atimti iš prekės kainos % procentą – tai matyt bus dažniausiai naudojamas pasirinkimas. Jo pagalba galite nurodyti, kokį procentą norite atimti iš pagrindinės prekė kainos ir gautas rezultatas bus priskiriamas Akcijai ar Nuolaidai;

Pradžios ir Pabaigos Data: čia galite nurodyti nuo kada iki kada galios sukuriama Akcija ar Nuolaida. Jei nenurodysite datos, tada Akcija ar Nuolaida galios neribotą laiką.

Papildomi pasirinkimai:

  • Sukurti naujas akcijas ir palikti jau seniau sukurtas akcijas. (Nekurkite jau esančių prekių akcijų/nuolaidų jos ir taip bus paliktos nepakitusios)

  • Ištrinti esamas prekių akcijos/nuolaidas ir sukurti naujas. (Jei nekuriate naujų akcijų/nuolaidų, tada visos buvusios senos akcijos/nuolaidos bus ištrintos. O jei aukščiau kuriate naujas akcijas/nuolaidas, tada senos bus ištrintos ir sugeneruojamos naujos.)

Kai viską suvedėte spauskite: GENERUOTI AKCIJAS / NUOLAIDAS. Po sekundėlės visoms atrinktoms prekėms bus sukurtos Akcijos ar Nuolaidos.

SVARBU: Jei išfiltruotų prekių yra daugiau nei 1 puslapis (daugiau už 500) ir jei jau paspaudėte mygtuką GENERUOTI AKCIJAS / NUOLAIDAS ir sukūrėte akcijas/nuolaidas 1 puslapiui, tada turite pasirinkti 2 puslapį ir vėl spauskite „Filtruoti Prekes” ir vėl spauskite „GENERUOTI AKCIJAS / NUOLAIDAS” antrame puslapyje, tada vėl pasirinkite sekantį puslapį ir vėl kartokite tuos pačius žingsnius kol visuose puslapiuose sugeneruosite akcijas/nuolaidas.

Ar informacija buvo naudinga?
Kaip galėtume patobulinti straipsnį?
Please submit the reason for your vote so that we can improve the article.