Naudotojo gidas

Turinys

Nuotraukų paruošimas ir prekių skaičius

Skaitote:
Nuotraukų paruošimas yra labai susijęs su galimų įkelti prekių skaičiumi

Norint sutalpinti daugiau prekių mes visada rekomenduojame optimaliai paruošti visas nuotraukas prieš jas keliant į el. parduotuvę. Prekių skaičius, kurias galima talpinti pasirinkto plano talpoje (2GB, 5GB ar 20GB), priklauso nuo nuotraukų skaičiaus kiekvienoje prekėje ir nuo vidutiniško nuotraukos dydžio (kuris rekomenduojamas yra 150KB).

Norint įdėti daugiau prekių, rekomenduojama laikytis šių rekomendacijų: įkeliamos nuotraukos turi būti iš anksto tinkamai paruoštos internetui prieš keliant jas į el. parduotuvę. Tai reiškia, kad jų aukštis ir plotis turi būti būti sumažintas iki rekomenduojamo maksimalaus 1000 taškų. Taip pat jas sumažinant reikia pasirinkti ir tokią išsaugojimo kokybę, kad galutinis nuotraukos dydis būtų tarp 70KB ir 170KB.

Laikydamiesi šių rekomendacijų, jūs galėsite optimaliai panaudoti turimą disko talpą pasirinktame plane  ir įkelti didesnį skaičių prekių į savo el. parduotuvę, tuo pačiu užtikrindami, kad jos bus tinkamai pateiktos ir patrauklios pirkėjams.

Pastaba: niekada nekelkite neparuoštų nuotraukų iš savo foto aparato ar mobilaus telefono, nes kiekviena nuotrauka gali užimti apie 3-5MB ir turi labai dideles rezoliucijas pvz: 3000 ant 5000 taškų. Tokios nuotraukos netinka internetui ir jas reikia apdoroti.

Taip pat pasirinkus mūsų planą, kuriame yra galimybė naudotis dropshipping prekių atnaujinimui ir įkėlimui iš prekių tiekėjo. Prekių tiekėjo suteikiamos nuotraukos taip pat ne visada būna paruoštos internetui. Žinoma taip nutinka retai ir kiekvienas atvejis yra individualus ir turi būti patikrintas. Jei dropshipping tiekėjo prekių nuotraukos yra neparuoštos internetui tokiu atveju į parduotuvę įkelsite ženkliai mažiau prekių nei planuojate. Todėl rekomenduojame rinktis patikrintus ir atsakingus dropshipping prekių tiekėjus.

Kaip pavyzdys: jei pasirinkote planą 5A perpektyvus su 5GB disko talpa.
1. Pradedate prekių kūrimą ir keliate kiekvienai po 2-3 nuotraukas ir vidutiniškai nuotraukos užima apie 0.5MB vietos tada apytiksliai galime pasakyti, kad į 5GB disko vietos sutalpinsite tik apie 2000 prekių.

2. Jei kelsite tas pačias prekes ir po 2-3 nuotraukas, kurias jau būsite paruošę ir kiekviena užims apie 150-170KB tada prekių skaičius telpantis į 5GB bus apie 5000-6000 vienetų.

Ar informacija buvo naudinga?
Kaip galėtume patobulinti straipsnį?
Please submit the reason for your vote so that we can improve the article.