Turinys
Skaitote:

Parduotuvės modulių nustatymai

El. parduotuvės duomenų kruopštus suvedimas ir modulių konfigūravimas yra neatsiejama bet kokio elektroninio verslo dalis, ir jų atlikimas neatsakingai gali turėti pražūtingų pasekmių. Nepakankamai apgalvotas konfigūravimas gali sukelti klaidas veikiant mokėjimo metodams, pristatymo būdams bei kitiems svarbiems moduliams, o tai savo ruožtu sukelia didelį nepasitenkinimą tarp vartotojų ir gali ženkliai pakenkti įmonės reputacijai.

Prieš pradėdami naudoti elektroninę parduotuvę internete, būtina atlikti testinį pirkimą. Toks metodas leidžia asmeniškai įsitikinti, kad visi sistemos komponentai, įskaitant mokėjimo ir pristatymo modulius, veikia sklandžiai ir atitinka nustatytus lūkesčius. Testinis pirkimas padeda identifikuoti ir ištaisyti galimas klaidas tokias kaip:

  • nemokamas pristatymas nuo teisingos krepšelio sumos,
  • teisingai nurodytos pristatymo kainos,
  • yra suteikiama prekės kainos akcija,
  • siuntimui į užsienį rodoma tiksli užsieniui skirta pristatymo kaina,
  • ir kt.

prieš joms tampant problema el. parduotuvės klientams.

 

Taip pat yra būtina reguliariai atnaujinant el. parduotuvės pristatymo, mokėjimo modulius nepalikti be dėmesio ir informacinius puslapius siekiant užtikrinti, kad informacija ne pasenusi ir visos sistemos funkcijos veikia nepriekaištingai ir tiksliai aprašytos. Sistemingai tvarkant informaciją užtikrinsite, kad jūsų verslas internete sulauks pasitikėjimo ir naujų klientų.

Visi šie atidžiai atlikti darbai ne tik užtikrins sklandų parduotuvės veikimą, bet ir padidins klientų pasitenkinimą. Aiškiai ir teisingai pateikta informacija elektroninėje parduotuvėje padės klientams lengviau orientuotis ir suformuos teisingus lūkesčius, ko jie gali tikėtis atlikdami pirkimą. Taip pat, kai viskas veikia kaip numatyta, jūs galėsite būti patenkinti savo darbu, matydami, kad jūsų įdėtos pastangos pasiteisina ir internetinė parduotuvė patraukliai atrodo potencialiems pirkėjams.

 

I. Atlikite internetinės parduotuvės nustatymų konfigūravimą

 

II. Koreguokite prekių, dovanų kuponų, PVM mokesčių, klientų paskyrų, gražinimo nustatymus

 

III. Suveskite kategorijas ir prekių gamintojus

IV. Suveskite prekes ir jų prekių variantus

 

V. Sukonfigūruokite prekių pristatymo būdus

 

VI. Sukonfigūruokite mokėjimo būdus

Ar informacija buvo naudinga?
Kaip galėtume patobulinti straipsnį?
Please submit the reason for your vote so that we can improve the article.