Planų Startas ir Perspektyvus palyginimas

Mūsų el. parduotuvės dizainas ir naudojamos platformos patogumas yra orientuoti į paprastumą ir vartotojo draugiškumą. Tai reiškia, kad mūsų naudotojai, neturintys didelių IT įgūdžių, gali lengvai administruoti ir keisti savo parduotuvės parametrus ir turinį.
IT sistemos funkcionalumas yra supaprastintas ir pateikiamas patogiose valdymo sąsajose, kad bet kuris vartotojas galėtų lengvai valdyti savo parduotuvę ir keisti reikiamus parametrus be didelių techninių įgūdžių. Mes siekiame užtikrinti jūsų el. parduotuvės valdymo paprastumą, kad galėtumėte efektyviai auginti savo verslą internete.

 

Planų funkcionalumas

2A – startas

30 Eur / mėn

5A – perspektyvus

40 Eur / mėn

Mobiliesiams įrenginiams pritaikytas dizainas

Dizainas yra universalus ir lankstus, todėl jis puikiai prisitaiko prie įvairių mobiliųjų įrenginių ekranų dydžių ir formų. Tai užtikrina, kad jūsų svetainė visada atrodys profesionaliai ir patraukliai, nepriklausomai nuo to, ką naudoja jūsų lankytojai.

Taip

Taip

Vieno žingsnio apsipirkimas

Dizainas yra universalus ir lankstus, todėl jis puikiai prisitaiko prie įvairių mobiliųjų įrenginių ekranų dydžių ir formų. Tai užtikrina, kad jūsų svetainė visada atrodys profesionaliai ir patraukliai, nepriklausomai nuo to, ką naudoja jūsų lankytojai.

Taip

Taip

El. pašto dėžutės

Informacija ruošiama..

1 vnt.
1 GB

Neribojamas vnt sk.
10 GB

Disko talpa prekių talpinimui
 1. Norint sutalpinti pasirinktame plane daugiau prekių, būtina optimaliai paruošti visas prekių nuotraukas prieš jas keliant į el. parduotuvę. Tai leis efektyviai naudoti turimą disko talpą.
 2. Rekomenduojama sumažinti nuotraukų dydį iki 1000×750 taškų ir jas išsaugoti, kad galutinis jų dydis būtų tarp 70KB ir 170KB.
 3. Svarbu vengti kelti neparuoštas nuotraukas užimančias 3-5MB iš foto aparatų, telefonų ir pan. 
 4. Keliant prekes iš tiekėjo CSV, XLS, XML failų reikia patikrinti ar keliamos nuotraukos paruoštos internetui. Rinkitės patikimus prekių tiekėjus.

Plačiau apie tai skaitykite: Nuotraukų paruošimas ir prekių skaičius 

 

 

 

2 GB
iki 2000 vnt. prekių

5 GB
iki 5000 vnt. prekių

Prekės su variantais

Prekės su variantais yra labai svarbu tada kai prekė turi skirtingas savybes ir jos kainuoja papildomai. Labai patogus realizavimas, nes kai klientas pasirenka norimą prekės variantą jis  iš karto mato galutinę prekės kainą su pasirintais jos variantais. Variantus jūs galite susikurti patys tai gali būti pvz: spalva, medžiagos sudėtis, talpa, svoris ir pan.

Taip

Taip

Akcijų, nuolaidų generavimas pasirinktoms prekėms

Galite modulyje pasirinkti prekes pagal įvairiausias jų savybes: gamintoją, kategoriją, kainą su ar be akcijos ir tada priskirti joms norimas akcijas ar nuolaidas.

Taip

Taip

Tiesioginės bankininkystės atsiskaitymas Paysera

Šio modulio pagalba galėsite atlikti atsiskaitymus per šiuos bankus: SEB, Swedbank, Danske Bank, Nordea, DNB ir daugelį kitų.

Taip

Taip

Atsiskaitymas su PayPal

Atsiskaitant su PayPal el. parduotuvėje galima patirti šiuos privalumus: patogų ir saugų mokėjimo procesą bei galimybę naudoti tarptautinį mokėjimo būdą, pasitelkiant įvairias kredito korteles arba susietą banko sąskaitą. Tai taip pat gali suteikti vartotojams papildomą pasitikėjimą, nes PayPal gali apsaugoti nuo galimų mokėjimo sukčiavimo atvejų.

Taip

Taip

Atsiskaitymas su Opay

Opay yra patogus būdas atsiskaityti el. parduotuvėje, nes jis užtikrina greitą ir saugų mokėjimą klientams naudojant mobiliąją programėlę arba internetinį bankininkystės kanalą. Tai taip pat palengvina prekybininkams priimti mokėjimus ir valdyti finansus.

Taip

Taip

Pristatymo būdai

Suteikiami pristatymo būdai:

 • Omniva
 • LPexpress
 • DPD paštomatai
 • universalųs pristatymai

Taip

Taip

Sąskaita faktūra PDF formatu

Sąskaita faktūra PDF formatu patogi tuo kad ją galima išsisaugoti kompiuteryje archyvavimui ar persuintimui klientui ar buhalterijai.

Taip

Taip

Integruota SEO optimizacija

El. partuovuvė paruošta taip, kad galėsite koreguoti daugumą prekės ir parduotuvės SEO duomenų. Tokiu būdu gerinsite savo pozicijas google paieškos rezultatuose.

Taip

Taip

Sujungimas su B1 buhalterijos sistema

B1 privalumai el. parduotuvėje
Sujungus šias sistemas visos prekybos operacijos el. parduotuvėje tokios kaip: užsakymai, pardavimai ir atsargų lygis, gali automatiškai atsirasti B1 buhalterijos sistemoje. Tai sumažina rankinių duomenų perkėlimo darbą ir dėl to galimas klaidas.

Mokama paslauga

Dropshipping

Dropshipping integravimas į el. parduotuvę yra verslo modelis, kuriame jūs parduodate prekes internetu, bet neprivalote turėti fizinių prekių sandėlio. Vietoj to, kai klientas perkąs prekę jūsų internetinėje parduotuvėje, užsakymą tiesiog perduosite tiekėjui arba didmenininkui, kuris turi prekes. Jūsų tiekėjas tada tiesiogiai pristatys prekę klientui.

Išsirinkite tiekėjus arba didmeninkus, kurie turi prekių, kurias norite parduoti savo el. parduotuvėje.

Integruosime prekių įkėlimą į el. parduotuvę.

Mokama paslauga

Prekių eksportas į kainos.lt sistemą

Informacija ruošiama..

Mokama paslauga

Eksportas į varle.lt sistemą

Informacija ruošiama..

Mokama paslauga

ChatGPT - dirbtinis intelektas

Sukurkite unikalius ir įtikinančius aprašymus:

 • prekėms,
 • kategorijoms,
 • gamintojams.

Be pastangų kurkite aprašymus, Meta Tag (title, description, keywords) visoms prekėms, kategorijoms ir gamintojams vos keliais klavišų paspaudimais. Viskas automatizuota!

Taupykite savo brangų laiką ir automatizuokite aprašymų tekstų generavimą. Pritraukite daugiau klientų iš Google.

Kurkite įdomius ir informatyvius Blog’o straipsnius, kad pritrauktumėte didesnę auditoriją.

Pasieksite platesnę klientų auditoriją automatiškai generuodami turinį keliomis kalbomis.

 

Taip

Informacija ruošiama..

Informacija ruošiama..

Taip

Taip

MB Tadarama

MB Tadarama – el. parduotuvių kūrimas ir nuoma.

© 2020 MB Tadarama el. parduotuvių kūrimas, nuoma.