Moduliai

Mūsų Sistemos Moduliai

Omniva paštomatai

Suprogramuotas naujas pristatymo modulis skirtas mūsų sistemai NEMOKAMAI.
Nuo šiol galėsite pasiūlyti savo klientams naują pristatymo paslaugą per OMNIVA paštomatus!
Jūsų klientai galės dar patogiau atsiimti savo įsigytas prekes jiems patogesnėse vietose!

LPExpress paštomatai

LPexpress terminalų modulis. Skirtas tam, kad klientas galėtų užsakyti prekes į LPexpress Lietuvos pašto terminalus ir atsiimti prekes sau patogioje vietoje ir patogiausiu laiku.

DPD Kurjeriai

Jūsų klientų patogimui suintegruotas modulis leidžiantis naudotis DPD siuntų tarnybos paslaugomis.

Vieno žingsnio atsiskaitymo modulis

Vieno žingsnio užsakymo modulis klientams palengvina ir pagreitina užsakymo užpildymo procesą ir leidžia jiems atlikti mokėjimą greičiau ir patogiau.

Paysera mokėjimo būdas

Integruotas tiesioginės bankininkystės modulis Paysera, kurio pagalba klientai galės atlikti tiesioginius mokėjimus per visus Lietuvos bankus greitai ir patogiai.

Opay mokėjimo būdas

Integruotas tiesioginės bankininkystės modulis Opay, kurio pagalba klientai galės atlikti tiesioginius mokėjimus per visus Lietuvos bankus greitai ir patogiai.

Paypal mokėjimo būdas

Integruotas tarptauninės bankininkystės atsiskaitymo modulis Paypal, kurio pagalba klientai galės atlikti tiesioginius mokėjimus ir iš užsienio.

Cardinity mokėjimams kreditine kortele

Integruotas mokėjimas skirtas mokėti  kreditinėmis kortelėmis per sistemą Cardinity, kurios pagalba klientai galės atlikti tiesioginius mokėjimus iš savo kreditinės kortelės įvesdavim jos duomenis savininko vardą, kortelės numerį ir CCV kodą.

Užsakykite savo parduotuvę dabar!