Naujausi mūsų darbai

01

Skruzdėlių ferma

www.skruzdeliuferma.lt

Mūsų tikslas supažindinti Jus su naujovišku ir užburiančiu hobiu – skruzdėlių auginimu. Visame pasaulyje šis hobis jau spėjo užkariauti milijonų žmonių širdis, tačiau daugumai tai vis dar yra naujovė. Mes atrinkome gražiausius ir kokybiškiausius skruzdėlių fermų variantus, esančius rinkoje, ir pristatome juos Lietuvai. Nuo šiol Jūs ir Jūsų vaikai turės galimybę stebėti slaptą skruzdėlių gyvenimą iš arti!

www.skruzdeliuferma.lt - el parduotuvės kūrimas skruzdėliu fermų pardavimui
Concept you

02

Concept you

www.conceptyou.lt

Stilingi ir modernūs darbo aksesuarai Tau. Tikim, kad tokios darbo priemonės įkvepia, kartais įpareigoja, protingai sukurtos – padeda. Stilius ir Dizainas Tavo darbui.

Geriausios darbo knygos tik čia.

03

La Madam

www.lamadam.lt

La Madam – patogus ir greitas apsipirkimas internetu. Madingi, stilingi drabužiai, avalynė, rankinės ir aksesuarai moterims.

 

Esame nuo 2016 metų veikianti drabužių parduotuvė Druskininkuose, o dabar ir internete lamadam.lt . Parduotuvę kurti paskatino noras padėti moterims lengviau išsirinkti tinkančius drabužius.

Apranga yra neatsiejama mūsų dalis, kuri atspindi požiūrį į gyvenimą bei statusą. Kiekvienas laisvas rinktis pagal savo skonį ir poreikius. O mes jums galime padėti, nes siūlome platų kokybiškų drabužių asortimentą.

Visos La Madam prekės yra vietoje, mūsų sandėlyje. Todėl mėgstama apranga Jus pasieks greitai ir patogiai. Visada laukiame Jūsų!

La Madam – patogus ir greitas apsipirkimas internetu. Madingi, stilingi drabužiai, avalynė, rankinės ir aksesuarai moterims.
Bemsis – tai el.parduotuvė mažyliams, tėveliams ir jaukiems namams!

04

Bemsis

www.bemsis.lt

Bemsis – tai el.parduotuvė mažyliams, tėveliams ir jaukiems namams!

 

Mes vertiname kokybę, todėl visos prekės yra kruopščiai atrenkamos. Mes nuolat ieškome tai kas geriausia, gražiausia ir madingiausia mūsų mažyliams ir jaukių namų kūrimui. Visada pasiruošę judėti į priekį, draugauti ir bendrauti!

ledima.lt –  elektroninė parduotuvė,  kuri specializuojasi  LED apšvietimo technikoje.

06

Ledima

www.ledima.lt

ledima.lt –  elektroninė parduotuvė,  kuri specializuojasi  LED apšvietimo technikoje.

Siūlome platų pasirinkimą  LED apšvietimo technikos.

LED produkcija šiuolaikiška ir kokybiška už prieinamą kainą.

11

Neriame

www.neriame.lt

Mano gyvenime nėrimas virvele gyvuoja jau kurį laiką. Prasidėjo viskas nuo laisvalaikio praleidimo ir mielų rankdarbių sau. Palaipsniui tai peraugo į draugų, giminaičių norų pildymą. Laikui bėgant pradėjau nerti ir pagal užsakymą, nes sulaukiau vis daugiau rekomendacijų. Kiekvienas, kas turi mylimą veiklą supras, kad ilgainiui ji tampa neatsiejama gyvenimo dalimi. Ieškodama naujovių, atradau ir padukus, dangtelius apnėrimui. Šiuo metu jie labai populiarūs. Tai ir paskatino imtis iniciatyvos kuriant internetinę parduotuvę, kur galiu dalintis naujovėmis. Ačiū, kad lankotės, kad perkat. Malonių atradimų!

 

 

neriame.lt - Mano gyvenime nėrimas virvele gyvuoja jau kurį laiką