Naujausi Mūsų Darbai

01

Skruzdėlių ferma

www.skruzdeliuferma.lt

Mūsų tikslas supažindinti Jus su naujovišku ir užburiančiu hobiu – skruzdėlių auginimu. Visame pasaulyje šis hobis jau spėjo užkariauti milijonų žmonių širdis, tačiau daugumai tai vis dar yra naujovė. Mes atrinkome gražiausius ir kokybiškiausius skruzdėlių fermų variantus, esančius rinkoje, ir pristatome juos Lietuvai. Nuo šiol Jūs ir Jūsų vaikai turės galimybę stebėti slaptą skruzdėlių gyvenimą iš arti!

www.skruzdeliuferma.lt - el parduotuvės kūrimas skruzdėliu fermų pardavimui
Concept you

02

Concept you

www.conceptyou.lt

Stilingi ir modernūs darbo aksesuarai Tau. Tikim, kad tokios darbo priemonės įkvepia, kartais įpareigoja, protingai sukurtos – padeda. Stilius ir Dizainas Tavo darbui.

Geriausios darbo knygos tik čia.

03

La Madam

www.lamadam.lt

La Madam – patogus ir greitas apsipirkimas internetu. Madingi, stilingi drabužiai, avalynė, rankinės ir aksesuarai moterims.

 

Esame nuo 2016 metų veikianti drabužių parduotuvė Druskininkuose, o dabar ir internete lamadam.lt . Parduotuvę kurti paskatino noras padėti moterims lengviau išsirinkti tinkančius drabužius.

Apranga yra neatsiejama mūsų dalis, kuri atspindi požiūrį į gyvenimą bei statusą. Kiekvienas laisvas rinktis pagal savo skonį ir poreikius. O mes jums galime padėti, nes siūlome platų kokybiškų drabužių asortimentą.

Visos La Madam prekės yra vietoje, mūsų sandėlyje. Todėl mėgstama apranga Jus pasieks greitai ir patogiai. Visada laukiame Jūsų!

La Madam – patogus ir greitas apsipirkimas internetu. Madingi, stilingi drabužiai, avalynė, rankinės ir aksesuarai moterims.
Bemsis – tai el.parduotuvė mažyliams, tėveliams ir jaukiems namams!

04

Bemsis

www.bemsis.lt

Bemsis – tai el.parduotuvė mažyliams, tėveliams ir jaukiems namams!

 

Mes vertiname kokybę, todėl visos prekės yra kruopščiai atrenkamos. Mes nuolat ieškome tai kas geriausia, gražiausia ir madingiausia mūsų mažyliams ir jaukių namų kūrimui. Visada pasiruošę judėti į priekį, draugauti ir bendrauti!

05

DresselLe

www.dresselle.eu

Nauji drabužiai internetu. Didmeninė, Mažmeninė prekyba Lietuvoje ir pasaulyje. Aušta kokybė, šiuolaikinis stilius ir prieinama kaina! Puikūs pasiūlymai geriausiomis kainomis jums. Patikrinti tiekėjai, mes patikriname kiekvieną prekę prieš išsiunčiant.

UAB Dreselė

dresselle-eu Nauji drabužiai internetu.
ledima.lt – elektroninė parduotuvė, kuri specializuojasi LED apšvietimo technikoje.

06

Ledima

www.ledima.lt

ledima.lt – elektroninė parduotuvė, kuri specializuojasi LED apšvietimo technikoje.

Siūlome platų pasirinkimą LED apšvietimo technikos.

LED produkcija šiuolaikiška ir kokybiška už prieinamą kainą.

07

BBQ Smoke

www.bbqsmoke.lt

2020 metai dėl įsisiautėjusios pandemijos šiam pasauliui buvo išbandymų metais. Visi kur kas daugiau laiko praleidome namuose. Ne dėl to, kad norėjome, o dėl to, kad taip reikėjo. Ir mes taip pat. O čia viskas ir prasidėjo…

Dar 2020 pavasarį įsigijau savo pirmajį kamado, netruko, užkabino.. Viskas – pradedant nuo minties, pasineriant į procesą ir baigiant paskutiniu kąsniu. Supratau, kad noriu išbandyti viską ir vis kažką naujo.
Nuo mažų dienų buvau gamtos vaikas, todėl ir dabar neįsivaizduoju geresnio poilsio, kaip poilsis gamtoje. Visi mes mėgstam ant laužo kęptą, dūmo persmelktą mėsytę. Dėkoju gamtai, už galimybę mėgautis tuo ir užgalimybę turėti iš ko išgauti dūmą.

Mūsų tikslas yra pasirūpinti, kad jums nestigtų medžio ir jūs turėtumėte iš ko rinktis gaminant savo šedevrus.

 

bbqsmoke Mūsų tikslas yra pasirūpinti, kad jums nestigtų medžio ir jūs turėtumėte iš ko rinktis gaminant savo šedevrus.

09

the beauty loft

www.thebeautyloft.lt

The Beauty Loft – originalių grožio prekių ir ne tik el. parduotuvė, kurioje rasite pasaulyje garsių bei populiarių prekinių ženklų t.y. Victoria’s Secret, BUBBLE T, Morphe… ir kt.

Grožio palėpės krautuvėlėje, galite rasti išties nemažą prekių pasirinkimą, kurios apima populiariausius pasaulinio lygio gamintojus bei jų produkciją, be abejonės galite būti tikri, jog The Beauty Loft el. parduotuvėje įsigysite tik originalias bei aukščiausios kokybės prekes…

Mes Jums SIŪLOME…vertingas akcijas bei pasiūlymus, stebinančias, ilgai lauktas ir džiuginančias naujienas iš kurių tikrai rasite ką išsirinkti ne tik sau, bet ir draugei, mamai, pažystamai!

 

 

The Beauty Loft – originalių grožio prekių ir ne tik el. parduotuvė

11

Neriame

www.neriame.lt

Mano gyvenime nėrimas virvele gyvuoja jau kurį laiką. Prasidėjo viskas nuo laisvalaikio praleidimo ir mielų rankdarbių sau. Palaipsniui tai peraugo į draugų, giminaičių norų pildymą. Laikui bėgant pradėjau nerti ir pagal užsakymą, nes sulaukiau vis daugiau rekomendacijų. Kiekvienas, kas turi mylimą veiklą supras, kad ilgainiui ji tampa neatsiejama gyvenimo dalimi. Ieškodama naujovių, atradau ir padukus, dangtelius apnėrimui. Šiuo metu jie labai populiarūs. Tai ir paskatino imtis iniciatyvos kuriant internetinę parduotuvę, kur galiu dalintis naujovėmis. Ačiū, kad lankotės, kad perkat. Malonių atradimų!

 

 

neriame.lt - Mano gyvenime nėrimas virvele gyvuoja jau kurį laiką